1. Көпшілік талқылауды өткізу күні: 2024 жылғы 1 наурыздан – 31 наурыз аралығында.

2. Көпшілікталқылаудыөткізуәдісі: «Ақмола облысы Білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім беру бөлімінің Красивое ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» КММ, сайтында2023 жылдың мемлекеттік қызмет туралы есебі  (school-krasivoe-osh.edu.kz)

3. Көпшілікталқылауөткізітуралыхабарландыруәдісі: 2024 жылғы                        13 ақпанда «Ақмола облысы Білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім беру бөлімінің Красивое ауылының жалпы орта білім беретін мектебі»КММ  сайтында  ақпараттыорналастыру.Главная (school-krasivoe-osh.edu.kz)

4. Көпшілік талқылау қатысушыларының ұсыныстарыжәне (немесе) ескертулертізімі«Ақмола облысы Білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім беру бөлімінің Красивое ауылының жалпы орта білім беретін мектебі»КММ, көпшіліктақылаубойыншаөткізілгеніс-шараларнәтижесіндеқатысушылардыңұсыныстарыжәне (немесе) ескертулері, сондай-ақресми интернет-ресурсындакеліптүспеді.

№ р/р

Ұсыныстаржәне (немесе) ескертулеренгізілгенұйыматауы, жекетұлғаныңаты-жөні

Көпшілікталқылауаясындакеліптүскенұсыныстаржәне (немесе) ескертулердіңқысқашамазмұны

Ұсыныстаржәне (немесе) ескертулердіқабылдаунемесеқабылдамаутуралымәлімет

Ұсыныстаржәне (немесе) ескертулердіқабылдау не қабылдамаубойыншанегіздер

Ескерту

Мектепдиректорының м.а.:                    Шотан А.

Жаңартылған күні: 05.04.2024 12:36
Құрылған күні: 05.04.2024 12:36